Bezpłatne seminaria pt. „Pieniądze w organizacji czyli jak finansować swoje działania”

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi zaprasza na bezpłatne seminaria pt. Pieniądze w organizacji czyli jak finansować swoje działania. Udział wziąć mogą wszystkie osoby zainteresowane tematyką seminarium, w szczególności przedstawiciele organizacji pozarządowych, które zastanawiają się nad własną działalnością w obszarze ekonomii społecznej.

Zakres tematyczny:

– składki członkowskie – czy naprawdę są potrzebne?

–  darowizny – jak je przyjmować i rozliczać?

–  status OPP i 1,5% – czy to się opłaca?

–  konkursy, granty i dotacje

–  zbiórka publiczna – jak prawidłowo ją zgłosić i rozliczyć

–  crowdfunding – o co w nim chodzi?

–  loteria fantowa

–  działalność odpłatna i gospodarcza w organizacji

–  dofinansowanie miejsc pracy w organizacji

Seminaria poprowadzi wieloletni praktyk – Małgorzata Kratyńska-Ćwikowska, doradca OWES. Od początku kariery zawodowej związana jest z organizacjami pozarządowymi. W Stowarzyszeniu Adelfi pracuje od 2011 r., gdzie wspiera osoby i organizacje w zakładaniu oraz prowadzeniu podmiotów ekonomii społecznej.

2 terminy do wyboru:

Zapiszcie je sobie koniecznie i zgłoście się  poprzez odpowiedni formularz, żeby zagwarantować sobie możliwość udziału w jednym z wybranych terminów! Po zakwalifikowaniu się na spotkanie potwierdzimy Wam ten fakt. 

W razie dodatkowych pytań lub niejasności związanych z seminarium zapraszamy do kontaktu z Małgorzatą Kratyńską-Ćwikowską drogą elektroniczną (e-mail: malgorzata.cwikowska@adelfi.pl) lub telefoniczną 87 737 78 45.

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku”, który realizowany jest przez Stowarzyszenie Adelfi w partnerstwie ze Stowarzyszeniem ESWIP i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

Przewiń do góry