Borecka Łękuk Trail, 17-18 listopada. Pobiegnij w stronę natury!

Już 18-go listopada blisko 300 osób z kraju i zagranicy wyruszy na swoją biegową przygodę po majestatycznej Puszczy Boreckiej. Do wyboru cztery dystanse; 70km, 42km, 21km i 8km. Najkrótszy bieg po raz pierwszy wystartuje z Pokazowej Zagrody Żubrów w Wolisku. To samo miejsce, dla pozostałych trzech dystansów będzie jedynie przystankiem i punktem odżywczym w drodze do mety w Folwarku Łękuk…

 

Ultramaraton Borecka Łękuk Trail to wydarzenie, wobec którego ciężko przebiec obojętnie. Czym kuszą organizatorzy? Wytrawna uczta „Pasta Party” w przedstartowy, piątkowy wieczór, połączona z arcyciekawą konferencją prasową, w której udział wezmą gwiazdy biegów ultra. To wszystko poprzedzone koncertem z oficjalną premierą hymnu imprezy! Cztery, absolutnie fantastyczne trasy, zaplanowane w ten sposób, żeby jak najwierniej oddać piękno i wyjątkowe oblicze Puszczy Boreckiej w jesiennej odsłonie. W pakietach startowych stylowe, zimowe czapki z napisami „biegnę łykać tlen” i „bardzo ładny trail”. Na mecie gorące posiłki i napoje oraz niezwykle oryginale medale. To nie koniec! Po części sportowej i ceremonii dekoracji BORECKA ŁĘKUK BAL!, czyli taneczne zakończenie sezonu biegowego. To będzie bez wątpienia niezwykle emocjonujący weekend. 

Lista startowa jest jeszcze otwarta. Warto szczegółowo zapoznać się z regulaminem, ponieważ oprócz kategorii open w klasyfikacjach dodatkowych znajdziemy między innymi kategorię służb mundurowych, pracowników i właścicieli obiektów noclegowych i gastronomicznych, kategorię małżeństw czy pracowników lasów. 

Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie www.boreckatrail.pl oraz profilu https://www.facebook.com/BoreckaLekukTrail/  Serdecznie zapraszamy!

2022-Borecka-Lekuk-Krzysztof-Karpinski-404

Zdjęcie 1 z 8

Przewiń do góry
Skip to content