„Dystrybutor za makulaturę”

Jedną z ról wychowawczych polskich szkół jest edukacja dzieci w zakresie zasad dobrego odżywiania i zdrowego stylu życia, ale nie powinna to być tylko edukacja teoretyczna np. na lekcji godziny wychowawczej. Łatwy dostęp do wody w szkole, umożliwia dziecku odpowiednie nawodnienie, zasmakowanie w czystej wodzie i wyrobienie właściwych, zdrowych nawyków żywieniowych, które zaprocentują lepszym zdrowiem i samopoczuciem.

 

Dzięki całorocznej akcji zbiórki makulatury w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wydminach, naszym uczniom udało się zgromadzić kilkanaście złotych, które postanowili przeznaczyć na ambitny cel. Niestety kwota, którą zebraliśmy nie była wystarczająca do realizacji zamierzonego planu, ale dzięki ludziom dobrego serca, którzy dowiedzieli się o naszej akcji i postanowili się w nią włączyć „dorzucając” brakującą sumę, dziś możemy cieszyć się pierwszym w naszej szkole dystrybutorem wody – DZIĘKUJEMY!!!

Mamy nadzieję, że w tym roku szkolnym uda nam się poszerzyć naszą akcję i włączyć w nią jeszcze więcej chętnych, a efektem będzie zakup kolejnych dystrybutorów wody do naszej szkoły.

Uczniowie ZSO w Wydminach

{gallery}2017/tamara/01{/gallery}

Przewiń do góry
Skip to content