INFO

Plac Rynek 1/1,
11-510 Wydminy

Kategoria:

Można już odbyć wirtualny spacer po tegorocznym "Eko-Ranczo COOP", który odbył się 18 lipca. Jest to możliwe dzięki technologii Google Street View. Jest to drugi w Polsce tego typu spacer wykonany w mapach Google. Pierwszy opublikowany został w czerwcu b.r. Przystanek Woodstock.

Niewątpliwie jest to technologiczna nowinka. Spacer odbywa się w znanej z serwisu Google Maps technologii Google Street View, do tej pory umożliwiającej wirtualne zwiedzanie miejsc i miejscowości z perspektywy ulicy. Innowacyjnym rozwiązaniem jest możliwość zaprezentowania wydarzenia takiego jak Eko-Ranczo COOP, podczas którego ustanowiony został Rekord Polski w ilości zjedzonych arbuzów (o tym nietypowym rekordzie w Programie "Pytanie na Śniadanie TVP2 - 5:20 minuta
http://pytanienasniadanie.tvp.pl/20981128/arbuz-idealny-owoc-na-upalne-dni ).

Czytaj więcej: Wirtualny spacer po Eko-Ranczo COOP - drugi taki spacer w Polsce
Kategoria:

W dniu 18 lipca 2015 już po raz drugi odbył się Mazurski Piknik Ekologiczny Eko-Ranczo COOP. Ten jedyny w swoim rodzaju festyn to propozycja dla całych rodzin na aktywne spędzenie wolnego czasu na łonie pięknej, mazurskiej natury. W tym roku Patronat Honorowy nad całą imprezą objął Radosław Król, Wójt Gminy Wydminy oraz Alfred Domagalski, Prezes Krajowej Rady Spółdzielczej.

Czytaj więcej: Eko Ranczo COOP i nowy Rekord Polski w ilości zjedzonych arbuzów