Eko-Ranczo I Wydmiński Piknik Ekologiczny

26 lipca (sobota) na „Wyspie Wydmińskiej” odbędzie się „Eko Ranczo I Wydmiński Piknik Ekologiczny”. Jest to nowa propozycja na terenie Gminy Wydminy dla całych rodzin. Jezioro, las, piękne widoki… Jednym słowem Mazury. Do wspólnego spędzenia czasu zapraszamy rodziny i znajomych oraz wszystkich tych, którzy w tym czasie przebywają na naszych pięknych terenach.

 

Piknikowanie 26 lipca w Wydminach to doskonała okazja do skosztowania ekologicznych, tradycyjnych i regionalnych  produktów, głównie wytwarzanych przez naszych lokalnych producentów. To również czas do rodzinnego spędzenia czasu i posłuchania artystów z naszego regionu. Wystąpią: Support B-sap (Orzysz), Jabberwocky (Augustów), Molly Malone’s (Giżycko), Vinyl (Ostrołęka), Kraina (niegdyś Kraina Mrij), Czarna Bandera (Giżycko).

Dla bardziej wymagającej publiczności zaprezentują swoje umiejętności Mistrzowie Polski w Carvingu Grzegorz Gniech oraz Paweł Sztenderski (Carving to sztuka dekoracji z owoców i warzyw). Po raz pierwszy zorganizujemy Wydmińskie Mistrzostwa w Grillowaniu.

Jako fani wszelkiego rodzaju rancz, zaprosiliśmy na „Eko-Ranczo” twórcę jednego z najbardziej uwielbianych przez Polaków rancz –  reżysera filmu „Ranczo Wilkowyje” – Wojciecha Adamczyka. Pan Adamczyk z jednej strony zasmucił nas, jednak z drugiej bardzo ucieszył, bo w czasie wydmińskiego „Eko-Rancza”, kiedy będziemy świetnie się bawić, on będzie ciężko pracował nad 9-tym sezonem serialu „Ranczo”.Eko-Ranczowicze! Wojciech Adamczyk śle nam serdeczne pozdrowienia i życzy udanej zabawy!

Szczegóły Pikniku znajdują się na stronie www.projektarche.pl/piknik

Przewiń do góry