Finał Rozgrywek Sportowych „Żołnierze Wyklęci”

Obraz1 726x1024

Dnia 20 sierpnia 20016r. w miejscowości Sokółka odbył się turniej piłki nożnej i siatkowej pod nazwą „Żołnierze Wyklęci”. Brały w nim udział drużyny z Wydmin, Kowal Oleckich i Świętajna.

                W rozgrywkach piłki nożnej grały trzy zespoły. Wydminy reprezentował Mazurski Szkwał, Kowale Oleckie natomiast Ekipa Zdziśka, a Świętajno – Osiedle Giże. W pierwszym meczu Mazurski Szkwał wygrał rezultatem 4:2 z drużyną Osiedla Giże. W drugim spotkaniu Osiedle Giże przegrało swój kolejny mecz, tym razem z Ekipą Zdziśka wynikiem 1:3. W trzecim i ostatnim meczu turnieju piłki nożnej Ekipa Zdziśka podejmowała Mazurski Szkwał. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2 na korzyść drużyny z Kowal Oleckicich. Dzięki temu zwycięstwu Ekipa Zdziśka zakończyła zawody na pierwszym miejscu tabeli. Drugie miejsce zajął Mazurski Szkwał. Trzeci i zarazem ostatni w tabeli byli piłkarze Osiedla Giże.

                Występu w zawodach piłki siatkowej podjęły się zaledwie dwie drużyny – Team Świętajno i Takli Team Wydminy. Pierwsze, zaszczytne miejsce w tabeli zajął Team Świętajno, drugie natomiast przypadło Talki Team Wydminy.

{gallery}sport/sokolki{/gallery}

Przewiń do góry
Skip to content