Finał Wojewódzki indywidualnych biegów przełajowych Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego

Większość ludzi za biurkiem lub szkolną ławką z niecierpliwością wyczekiwało końca piątku. My z niecierpliwością czekaliśmy na jego nadejście.

Emotikon smile Bo to właśnie w piątek 22 kwietnia zmierzyliśmy się z Finałem Wojewódzkim indywidualnych biegów przełajowych Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego, I memoriałem im. Edwarda Marszelewskiego w Ostaszewie koło Lubawy. Impreza baaardzo udana !

Poczynając od najmłodszych-Oliwier Milewski zajął 13 miejsce na dystansie 1000m. Julia Kordowska swój bieg 800m zakończyła na bardzo dobrym 5 miejscu.Zuzanna Zabielska, Zofia Warszewska, Julia Jegor i Magdalena Romanowska biegnąc w jednej kategorii wiekowej uplasowały się kolejno na 4,21,32 i 35 miejscu. Zuzanna Osinka po mocnym finiszu ze swoją koleżanką zakończyła bieg na 8 miejscu, a od razu za nią jako 9 dobiegła Milena Samiła. Przypominamy, iż był to Finał Wojewódzki! W kategorii klubów dziewcząt szkół gimnazjalnych zajęliśmy 4 miejsce. Byli z nami także Michał Rożenko który był 15, Przemek Siwicki-25 i Piotrek Buczyński-27.

Przez ten cały czas towarzyszyła nam wyjątkowa orkiestra młodzieżowa. Po biegu wymoczyliśmy nogi (i legginsy) w jeziorze Hartowieckim. Naprawdę miło spędzony czas ! Czekamy na równie wspaniałe wyjazdy.

Autor tekstu: Zuzanna Zabielska, uczennica Gimnazjum w Wydminach, miłośniczka biegania