Kochasz Biegać? Przebiegaj Walentynki w Folwarku Łękuk!

„Zakochani w Biegu” to propozycja skierowana przede wszystkim do biegających par. W ramach imprezy odbędą się dwa biegi, „Kobieca Piątka” dla pań oraz „Dzika Dycha” dla prawdziwych mężczyzn. Samotni mają jeszcze miesiąc na znalezienie drugiej, biegające połówki. Nie trzeba być małżeństwem, wystarczy wspólne zamiłowanie do pokonywanych kilometrów.

 Bieg odbędzie się 14 lutego o godzinie 11:00. Gospodarzem tego wyjątkowego wydarzenia będzie Folwark Łękuk i Gminy Wydminy. Nazwa i termin biegu słusznie sugerują, że tego dnia bieganie w parach będzie mocno w cenie. Nagrodzonych zostanie dziesięć par. Pięć z kategorii do 49 lat oraz pięć par 50+. O ile paniom trasa raczej nie powinna stworzyć większych problemów, tak panowie na końcowy sukces swojego duetu będą musieli solidnie popracować. Rejon Puszczy Boreckiej w okolicy malowniczego Jeziora Dubinek, to piękne, ale bardzo urozmaicone tereny. Zakochani i ci biegowo zaprzyjaźnieni wyruszą na trasę ze startu wspólnego. Ich drogi rozejdą się po około kilometrze i ponownie zbiegną jeszcze przed przekroczeniem linii mety. Organizatorzy dopuszczają również starty indywidualne. Może właśnie ten bieg będzie dla kogoś początkiem nowej znajomości?


Dorota i Artur  Płaczek z Giżycka to przykład pary która kocha i siebie, i  bieganie.

Rok temu Wojciech Kopeć i Joanna Rybacka potwierdzili, że są jedną z najszybszych par w Polsce.

Folwark Łękuk oferuje chętnym biegaczom coś znacznie więcej niż sportowe zmagania. Pasta party przy świecach, krzepiące śniadanie i bal z okazji otwarcia restauracji „Ogień i Woda”. To wszystko w specjalnym pakiecie „Zakochani w Biegu”. Regulamin oraz pozostałe informacje dostępne są na stronie www.lekuk.pl.

i tu: REGULAMIN

Przewiń do góry