KOLEJNE DNI MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU

Mijają kolejne dni projektu w ramach Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży. Spotkania odbywają się głównie w formie online. Obecne czasy wymagają od nas elastycznego i innowacyjnego podejścia w realizacji działań, a Internet i możliwości jakie za tym idą stanowią pomocne i niezastąpione narzędzie. Młodzież nawiązuje połączenia za pomocą dostępnych aplikacji, podczas których realizowany jest program projektu, obejmujący m.in. integrację w formie spotkań online, warsztaty tematyczne, prezentacje narodowe…

Realizacja działań w rzeczywistości wirtualnej jest procesem złożonym i wymaga systemowego podejścia. Mieliśmy też możliwość przekonania się, że technika bywa zawodna, ale nie jest to problem nie do pokonania, gdyż szybkie reagowanie i zaangażowanie całego zespołu pozwoliło na dostosowanie się do warunków.

„Wyłączną odpowiedzialność za treść publikacji ponosi wydawca. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej nie odpowiadają za wykorzystanie tych informacji w jakikolwiek sposób.”

{gallery}2020/inne/11{/gallery}

 

Przewiń do góry