Konkurs plastyczny o tematyce dotyczącej problemu uzależnień „STOP Nałogom”

W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wydminach w ramach programu profilaktycznego wśród uczniów klas I-III ogłoszono konkurs plastyczny o tematyce dotyczącej problemu  uzależnień „STOP Nałogom”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, o czym świadczyła liczna liczba prac, które wpłynęły na konkurs. Technika i pomysły na wykonanie prac były zróżnicowane. Uczniowie w bardzo ciekawy sposób wyrazili w nich swoje STOP nałogom i uzależnieniom.

Zwycięzcy konkursu oraz wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani przez Z-cę Wójta panią Marię Dolecką i Pełnomocnika Wójta ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii panią Renatę Gryczon oraz dyrekcję ZSO w Wydminach panią Elizę Szwed pamiątkowymi dyplomami i nagrodami.
Laureatami konkursu są: Bartosz Rolnik – pierwsze miejsce, Martyna Kowalczyk – drugie miejsce, Weronika Górska – trzecie miejsce, wyróżnienie za wykonane prace otrzymali: Kochańska Julia, Leszczyńska Zofia, Fotyga Martyna, Wojciechowska Patrycja, Michalak Joanna, Maczyszyn Jakub, Waszkielewicz Oliwia.
Laureatom gratulujemy, pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

{gallery}Wydminy/wreczenie_nagrod_uzaleznienia_2015{/gallery}

Przewiń do góry