Konkurs „Twój Start-up – Twoja przyszłość” rusza ponownie!

Rozpoczyna się II edycja Konkursu „Twój Start-up – Twoja przyszłość”.  W tegorocznej edycji organizowanej wspólnie przez Park Naukowo-Technologiczny w Ełku i Black Pearls Investments Sp. z o.o. można uzyskać nawet 130 000 zł na start swojego biznesu. Wystarczy jedynie przygotować biznesplan i przesłać wypełniony formularz.

W tym roku, dzięki współpracy z Black Pearls Investments można ubiegać się aż o dwa rodzaje wsparcia.

Pierwszy to gwarantowana nagroda dla autora zwycięskiego projektu w wysokości 30 000 zł ufundowana przez Park Naukowo-Technologiczny w Ełku oraz Kode Sp. J.

Z kolei drugi to możliwość zdobycia 100 000 zł na rozkręcenie swojego startup’u poprzez utworzenie spółki wraz z Black Pearls Investments Sp. z o.o.

Zgłoszenia przyjmowane są do 21 lipca 2015 roku poprzez stronę internetową www.startuproadshow.pl/technopark.elk.

Po zakończeniu naboru zgłoszeń przeprowadzone zostaną również warsztaty dla młodych startup’owców, a Konkurs zakończy się Galą Finałową 7 sierpnia 2015 roku.

Szczegółowe informacje o warunkach udziału w Konkursie znajdują się w Regulaminie Konkursu „Twój Start-up – Twoja przyszłość”, w Regulaminie „Startup Roadshow” oraz na stronie internetowej www.startuproadshow.pl/technopark-elk.

Przewiń do góry
Skip to content