Konkurs „Zaprojektuj ogród przyszkolny”.

Natalia Suchocka, mieszkanka Gminy Wydminy zajęła III miejsce w konkursie pt. „Zaprojektuj ogród przyszkolny” organizowany przez FOWJM w Giżycku. 
Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu.

Przewijanie do góry
Przewiń do góry