LOTERIA SPISU ROLNEGO DOKONANEGO ONLINE

 

Dokonałeś samospisu? Weź udział w loterii i zdobądź jedną z setek atrakcyjnych nagród.

   1    Weź udział w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 online i uzyskaj unikatowy kod potwierdzający samospis

   2    Zarejestruj otrzymany kod w trakcie trwania akcji (1.10.2020 – 22.11.2020) na stronie loterii

   3    Oglądaj transmisje online z losowań i sprawdź, czy wygrałeś!

Użytkownicy gospodarstw rolnych objętych Powszechnym Spisem Rolnym 2020, którzy spisali się samodzielnie poprzez aplikację, mogą wziąć udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania są laptopy, tablety oraz dyski przenośne – w sumie ponad 500 cennych nagród rzeczowych.

Osoby, które spiszą się przez Internet i zadeklarują chęć wzięcia udziału w Loterii Powszechnego Spisu Rolnego 2020, otrzymają na wskazany przez siebie adres e-mail unikalny kod upoważniający do wzięcia w niej udziału w loterii. Kod ten należy zarejestrować na stronie internetowej loterii od 1 października do 22 listopada.

W ramach loterii zostaną przeprowadzone 3 losowania nagród w terminach: 20 października, 3 listopada, 23 listopada. Podczas dwóch pierwszych losowań, losowane będą tablety (88 szt.) i przenośne dyski twarde (400 szt.). Trzecie losowanie, w którym wszystkie unikalne kody będą miały szanse na wygraną, obejmie nagrody główne, czyli 20 laptopów. Każde losowanie będzie relacjonowane za pośrednictwem mediów społecznościowych Głównego Urzędu Statystycznego.

Więcej:

loteria spisu rolnego

regulamin loterii

Przewiń do góry
Skip to content