Międzynarodowy turniej Football Festival 2019 ze złotem dla LUKS ZSO Wydminy

Rozgrywany w Olecku turniej piłki nożnej (7-8 września 2019), pozwolił młodym sportowcom z Gminy Wydminy na rozwinięcie pasji sportowej, wiele radości i wzmocnienie mentalne. Mimo pechowego początku, zakończenie zmagań było pod całkowitą kontrolą naszego zespołu.

W pierwszym spotkaniu, dosyć pechowo przegrywamy w ostatnich sekundach meczu, z litewskim Marijampole City. W kolejnych występach z zespołami z Litwy mamy już zdecydowaną przewagę i pewnie radzimy sobie z Fortuną Kowno i Tauras Kowno.
Maraton czterech spotkań z rzędu, który przygotowali nam organizatorzy, zakończył zdecydowanie najlepszy nasz występ tego dnia z wysoką wygraną z Akademią Młodego Piłkarza z Białegostoku.
Po przerwie obiadowej, poziom gry naszego zespołu utrzymał się dzięki czemu odnieśliśmy dwa kolejne zwycięstwa w meczach z Olympas Kowno i Talentami Ełk. Te dwie wygrane zapewniły nam wygraną w turnieju.

Dofinansowanie udziału młodych sportowców we współzawodnictwie sportowym, odbyło się ze środków przeznaczonych m.in. przez Gminę Wydminy.
Marek Ostrowski, Ewelina Ostrowska
Fot: Robert Kasprowicz
Football Festival

{gallery}2019/Sport/22{/gallery}

Przewiń do góry
Skip to content