Mistrzostwa Rejonu dla piłkarek z Wydmin!

Wydminy były gospodarzem Mistrzostw Rejonu w Piłce Nożnej Dziewcząt szkół gimnazjalnych. Turniej rozegrano 3 października na kompleksie Moje Boisko Orlik 2012 przy Zespole Szkół Ogólnokształcących. Gospodynie w trzech meczach odniosły komplet zwycięstw i zapewniły sobie awans do półfinału mistrzostw województwa.

Na wydmińskim orliku spotkały się zespoły z Bań Mazurskich, Kijewa, Gimnazjum nr.1 Ełk i Gimnazjum Wydminy. Wydminianki w pierwszym spotkaniu pokonały Banie Mazurskie 3:0. Drugi mecz zaczął się od niespodziewanego prowadzenia Gimnazjum nr.1 Ełk. Wydminianki dopiero w drugiej połowie przejęły inicjatywę i po bramkach Weroniki Przybylskiej, Kingi Syrnickiej i Zofii Warszewskiej wygrały 3:1. Mecz Wydminy-Kijewo od pierwszego gwizdka układał się pod dyktando gospodyń.  Po bardzo  skutecznej grze wydminianki zwyciężyły 6:0.  W ostatnim meczu turnieju gimnazjalistki z Ełku okazały się lepsze od rówieśniczek z Bań Mazurskich i to one razem z Wydminami zagrają w półfinale wojewódzkim, który odbędzie się w Wydminach 26 kwietnia 2016.

Skład Gimnazjum Wydminy: Patrycja Kuźmińska, Monika Stefaniak, Kinga Waszkielewicz, Aleksandra Czobot, Milena Samiła, Kinga Syrnicka, Marlena Makowska, Weronika Przybylska, Julia Kolendo, Zofia Warszewska, Magdalena Romanowska

Klasyfikacja Końcowa:

1.      Gimnazjum Wydminy

2.      Gimnazjum nr 1 Ełk

3.      Gimnazjum Banie Mazurskie

4.      Gimnazjum Kijewo

 

{gallery}sport/mistrzostwa_rejonu_dla_pilkarek{/gallery}

Przewiń do góry