Noworoczny Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt o Puchar Prezesa UKS „Promień” Wydminy

DSC 000831.01.2017 r. w hali sportowej ZSO Wydminy odbył się Noworoczny Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt o Puchar Prezesa UKS „Promień” Wydminy. W zmaganiach wzięło udział aż 18 zespołów, a mianowicie: SP nr 6 w Ełku (4 zespoły), SP nr 4 w Kętrzynie (3 zespoły), Nowa Wieś Ełcka (4 zespoły), Wilczek Wilkowo, Mikro Ełk (3 zespoły).

Nasz klub reprezentowały 3 drużyny. Wszystkich uczestników podzielono na 4 grupy, w której rozgrywano mecze systemem „każdy z każdym”, 1 set do 15-tu punktów. Kolejne spotkania zależne były od zajętego miejsca w fazie grupowej, rozgrywane metodą „na krzyż”. Zwycięzcy pozostawali w grze o najwyższe stopnie, przegrani zaś o niższe. Nasze dziewczęta zajęły kolejno pierwsze, czwarte i piąte miejsca w swoich grupach. Przechodząc przez kolejne etapy, wkładając mnóstwo wysiłku i starań w każde spotkanie UKS „Promień” Wydminy 1 zajął ostatecznie 6 miejsce, UKS „Promień” Wydminy 2 – 12 miejsce, a UKS „Promień Wydminy” 3 – 18 miejsce. Zwycięzcą został zasłużenie Mikro Ełk 1. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, a pierwsze 3 drużyny dodatkowo puchary. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.