Otwarcie Świetlicy w Talkach

W dniu 07.05.2016 r. odbyło się uroczyste otwarcie Świetlicy w Talkach o godz. 17:00. Zgromadziło się naprawdę mnóstwo gości oraz samych mieszkańców Talek, ksiądz Krzysztof Mulewski z parafii Zelki, a także władze Gminy Wydminy z Wójtem Radosławem Królem.

 

Tradycyjnie na początku Wójt z Sołtys Talek Ewą Kulpińską – Mejor przecięli wstęgę otwierającą Świetlicę wiejską usytuowaną w szkole podstawowej. Młodzież z miejscowości przedstawiła mały i ciekawy pokaz muzyczny (Magdalena Rożenko, Kasia i Karolina Ostapkowicz), następnie Wójt i Przewodnicząca Rady Grażyna Plato wręczyli upominki dla mieszkańców wsi do użytku na potrzeby Świetlicy.

Sama Świetlica prezentuje się naprawdę bardzo ładnie i ciekawie, przyczyniła się do tego młodzież z Talek, a głównym motorem napędzającym prace remontowe i wystrój pomieszczenia była Ewa Kulpińską – Mejor, za co serdecznie dziękujemy w imieniu mieszkańców i władz Gminy.

Społeczność miejscowa przygotowała poczęstunek dla wszystkich uczestników biorących udział w otwarciu, a dzieci i starsi zaprezentowali wspaniały i barwny pokaz baniek mydlanych. Wszystko odbyło się przy pięknej i słonecznej pogodzie. Miejmy nadzieję, że równie promiennie będzie się rozwijać życie świetlicowe w Talkach.

opracował Wojciech K.

{gallery}talki{/gallery}

Przewiń do góry