OWES Ełk zaprasza na bezpłatne seminarium pt. „Zatrudnianie w organizacji pozarządowej” 17.06.2024r. w Ełku

Angażujesz w swojej organizacji pozarządowej pracowników, zawierasz umowy zlecenia lub o dzieło i nie wiesz, czy robisz to prawidłowo? A może chciałabyś zacząć zatrudniać, a nie wiesz, jak się do tego zabrać? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś/eś tak, to nasze seminarium jest dla Ciebie! Odbędzie się ono 17 czerwca 2023 w Ełku. Szczegóły odnośnie zapisów poniżej.

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi zaprasza na bezpłatne seminarium pt. Zatrudnianie w organizacji pozarządowej.

Zakres tematyczny:

Na seminarium omówiona zostanie tematyka zatrudnienia, angażowania wolontariuszy w organizacji pozarządowej i kosztów z tym związanych

Seminarium poprowadzi wieloletni praktyk – Kinga Wołotkiewicz. Od 2004r. nieprzerwanie związana z pozarządówką. Od zawsze blisko finansów, więc i w Stowarzyszeniu Adelfi przez lata współpracy zajmuje się działką finansów szeroko pojętych. Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu na kierunku marketing i zarządzanie. Dodatkowo wiedzę swą uzupełniła ważnymi dla niej kursami: Szkoła Trenerów Organizacji Pozarządowych – XV edycja, Doradca biznesowy OIC Poland, Program Menadżerowie NGO Promengo – VI edycja oraz szeregiem szkoleń. Nie przestaje się szkolić i wciąż szuka możliwości rozwoju i poszerzania wiedzy i doświadczenia.

Termin i miejsce:

17.06.2024 (poniedziałek) w godzinach 16:30 – 20:00

Ełk, ul. Małeckich 3 sala nr 36 (IV piętro)

Grupa odbiorców seminarium:

Na seminarium zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką seminarium, w szczególności organizacje pozarządowe, chcące ekonomizować swoją działalność, osoby/grupy zainteresowane tworzeniem przedsiębiorstw społecznych/podmiotów ekonomii społecznej chcące poszerzyć wiedzę z zakresu zatrudniania w NGO.

Jak się zgłosić?

Aby się zgłosić należy do dnia 14.06.2024 r. (piątek) do godz. 10:00 wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej:

https://forms.gle/uyS4n4w9RDK7oVFt9

O udziale w seminarium decyduje potwierdzenie od Organizatora.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Organizator zapewnia poczęstunek (kawa, herbata, ciasto).

W razie dodatkowych pytań lub niejasności związanych z seminarium prosimy o kontakt z Dorotą Gutowską drogą elektroniczną (e-mail: dorota.gutowska@adelfi.pl) lub telefoniczną 798349266.

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku”, który realizowany jest przez Stowarzyszenie Adelfi w partnerstwie ze Stowarzyszeniem ESWIP i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

Przewiń do góry
Skip to content