Bardzo dobry występ zaliczyły dziewczęta (2 miejsce) oraz chłopcy (1 i 2 miejsce) podczas regionalnego turnieju piłki nożnej rozgrywanego 24 maja br w Baniach Mazurskich. Organizowane przez miejscowe Orły wydarzenie, zgromadziło 10 zespołów, które zagrały w dwóch kategoriach wiekowych. Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych indywidualnie zawodniczek i zawodników oraz całych zespołów, które ciężko pracowały na końcowy sukces.
Udział w wydarzeniu dofinansowany z dotacji Gminy Wydminy i Ministerstwa Sportu i Turystyki.
