Pozdrowienia z Turcji

Krótka relacja z wycieczki 10 najlepszych uczniów ze szkół ponadpodstawowych z gminy Wydminy do Turcji:

Witamy serdecznie z gorącej Turcji !!!

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu tutaj. Pogoda dopisuje od samego początku. Wszyscy są dla nas szczególnie mili i uczynni. Poznaliśmy wiele ciekawych osób i dokonaliśmy udanych zakupów. Całe dnie mamy wypełnione wycieczkami krajoznawczymi. Jeździmy po Azji i Europie (mieszkamy po azjatyckiej stronie). Cieśninę Bosfor pokonujemy statkiem, a po mieście poruszamy się metrem i piechotą. Dzisiaj zwiedziliśmy największy targ w Europie.

Wieczory spędzamy w sali gier i na basenie. W ośrodku jest jeszcze siłownia, jacuzzi oraz sauny. We wtorkowy wieczór rozegraliśmy fantastyczny i pełen emocji mecz z drużyną gospodarzy, który zakończył się remisem 4-4. Do walki nasz zespół zagrzewał doping, który przyciągał przechodniów nad stadion. Wracając do ośrodka mogliśmy zobaczyć rozświetlony milionami świateł Stambuł.
Niestety niedługo musimy wracać… jesteśmy bardzo wdzięczni za możliwość poznania uroków niezwykłej Turcji. Do zobaczenia wkrótce.
W załączniku przesyłamy parę zdjęć.
Gorące pozdrowionka !!!
Spragnieni wrażeń odkrywcy.”

{AG rootFolder=”/images/sampledata/” thumbWidth=”120″ thumbHeight=”70″ thumbAutoSize=”none” arrange=”name” backgroundColor=”ffffff” foregroundColor=”808080″ highliteColor=”fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ newImageTag=”0″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”30″ albumUse=”1″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”0″ template=”classic” popupEngine=”slimbox”}Turcja{/AG}

Przewiń do góry