PROJEKT ONLINE ROZPOCZĘTY

Dnia 18 września 2020 r. rozpoczął się projekt pn. „Muzyka łączy narody” w ramach Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży, realizowany przez Gminę Wydminy w partnerstwie z Gminą Klevań.

 Już w godzinach porannych młodzież z obu krajów odbyła pierwsze spotkanie online. Oprócz młodzieży bezpośrednio zaangażowanej w działania udział w spotkaniu wzięli inni chętni uczestnicy, opiekunowie grup, osoby czuwające nad poprawnością projektu i tłumacz.

„Pierwsze lody zostały przełamane”

Charakter pierwszego spotkania polegał na zapoznaniu się uczestników i omówieniu szczegółów kolejnych wizyt. W miarę możliwości będą nawiązane połączenia z partnerami projektu z Ukrainy.

Pomimo początkowych obaw uczestnicy przekonali się podczas pierwszego spotkania, że dzięki technologii będą w stanie zrealizować wymianę zdalnie i czekają na kolejne spotkania.

„Wyłączną odpowiedzialność za treść publikacji ponosi wydawca. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej nie odpowiadają za wykorzystanie tych informacji w jakikolwiek sposób.”

{gallery}2020/inne/10{/gallery}

Przewiń do góry