Ruszyły zapisy – zimowisko – Zakopane 2024

Bezpieczne wakacje z Pojezierzem Ełckim i Ełckim LZS organizują zimowisko dla dzieci z różnych grup społecznych ze szczególnym uwzględnieniem dzieci rolników.

 Program wypoczynku będzie dostosowany do wieku i uczestników, przewidujemy zajęcia na stoku nauka i doskonalenie jazdy na nartach, wycieczki turystyczna krajoznawcze, termy, baseny, lodowisko. Planujemy wycieczkę „ Poznajemy Kraków” połączona ze zwiedzaniem Kopalni Soli w Wieliczce.

Turnus –  odbędzie się w terminie od 19 stycznia 2024 ( wyjazd w godzinach wieczornych) do 27 stycznia 2024                                                                                          Miejsce wypoczynku:     Pokoje gościnne „STACHOŃ” Maria i Bolesław Stachoń Ul: Kościuszki 60c,

Miejsce wypoczynku:  Wynajem Pokoj- Wyżywienie Wojciech Łukaszczyk,  Zakopane –  Mrowce 37, 34-500 Zakopane 

Organizator zapewnia – całodobowe wyżywienie, zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym, transport, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną (kierownicy, wychowawcy),   opiekę medyczną, – ubezpieczenie od następstw niebezpiecznych wypadków, opłaty za bilety wstępu w celu realizacji programu turystyczna –krajoznawczego i z zakresu promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej w tym opłaty za stok i wypożyczenie nart, wstęp na lodowisko, basen, termy.  .

Wpłatę należy dokonać na konto podane przez organizatora nie później niż 2 dni przed wyjazdem, zaliczkę w kwocie 200,00zł należy wpłacić po zarejestrowaniu uczestnika na podane konto w naborze . Zaliczka opłacona oznacza zakwalifikowanie uczestnika. 

Koszt koloni dziecka na krusie 1500zł , bez krusu 2000zł

Wystawiamy faktury w przypadku korzystania rodzica z Funduszu Świadczeń Socjalnych.

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu uczestników decyduje kolejność zarejestrowania się elektronicznie na stronie http://www.lzselk.pl , oraz opłacenie zaliczki do na konto 09 93310004 0000 0011 3449 0002 Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „ Pojezierze Ełckie” ul: Sikorskiego 5A, 19-300 Ełk,, w tym roku kartę uczestnika  należy przekazać organizatorowi w dniu wyjazdu przed wsiadaniem dziecka do autobusu na wyjazd na wypoczynek. W przypadku dziecka rolnika należy dołączyć zaświadczenie z krusu.

W razie pytań i wątpliwości proszę kontaktować się z  koordynatorem organizacji  wypoczynku (tel. 508863211, 516106667 ), informację i karty kwalifikacyjne będą również dostępne na stronie internetowej http://www.lzselk.pl. , oraz na facebooku (Bezpieczne wakacje z  Pojezierzem Ełckim i Ełckim LZS).

Przewiń do góry
Skip to content