INFO

Plac Rynek 1/1,
11-510 Wydminy

Sport w Gminie

Admin
Odsłony: 1207

Obraz1 726x1024

Dnia 20 sierpnia 20016r. w miejscowości Sokółka odbył się turniej piłki nożnej i siatkowej pod nazwą "Żołnierze Wyklęci". Brały w nim udział drużyny z Wydmin, Kowal Oleckich i Świętajna.

                W rozgrywkach piłki nożnej grały trzy zespoły. Wydminy reprezentował Mazurski Szkwał, Kowale Oleckie natomiast Ekipa Zdziśka, a Świętajno - Osiedle Giże. W pierwszym meczu Mazurski Szkwał wygrał rezultatem 4:2 z drużyną Osiedla Giże. W drugim spotkaniu Osiedle Giże przegrało swój kolejny mecz, tym razem z Ekipą Zdziśka wynikiem 1:3. W trzecim i ostatnim meczu turnieju piłki nożnej Ekipa Zdziśka podejmowała Mazurski Szkwał. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2 na korzyść drużyny z Kowal Oleckicich. Dzięki temu zwycięstwu Ekipa Zdziśka zakończyła zawody na pierwszym miejscu tabeli. Drugie miejsce zajął Mazurski Szkwał. Trzeci i zarazem ostatni w tabeli byli piłkarze Osiedla Giże.

                Występu w zawodach piłki siatkowej podjęły się zaledwie dwie drużyny - Team Świętajno i Takli Team Wydminy. Pierwsze, zaszczytne miejsce w tabeli zajął Team Świętajno, drugie natomiast przypadło Talki Team Wydminy.

Kategoria: