INFO

Plac Rynek 1/1,
11-510 Wydminy

Kategoria:

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy quest rowerowy „Przygoda z duchem” wiodący wokół Jeziora Gawlik. Dedykowana rowerzystom gra terenowa rozpoczyna się w Gawlikach Wielkich w pobliżu sklepu spożywczego, opodal zjazdu na Lipowo. Uczestnicy zabawy podążając wzdłuż brzegu Jeziora Gawlik odkrywają największe atrakcje najbliższej okolicy   i przeżywają liczne przygody.

Czytaj więcej: QUEST WOKÓŁ JEZIORA GAWLIK Z TELEDYSKIEM
Kategoria:

Zapraszamy do poznawiania Mazur poprzez questy stworzone na terenie objętym działaniem Stowarzyszenia  Lokalna Grupa Rybacka "Wielkie Jeziora Mazurskie" . Dziewięć questów to łącznie  ponad 60 km tras pieszych, rowerowych oraz pierwszy na świecie Quest Houseboat’owy. Wśród nich gra terenowa wokół jeziora Gawlik.

Czytaj więcej: JESIEŃ NA MAZURACH Z QUESTEM
Bolek
Kategoria:

***Mazurska Fundacja Młodzieży Niepełnosprawnej „Marzenia"* - ma dobrą wiadomość dla mieszkańców naszej gminy, gości, turystów i wszystkich, którzy chcieliby odwiedzić Gminę Wydminy.

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu turystycznego przybywający do nas turyści będą mogli zupełnie za darmo otrzymać tzw. quest, czyli ulotkę z trasą do zwiedzania. Tereny Mazur charakteryzuje bogata tradycja i historia. Prawdziwym wyzwaniem jest decyzja, jakie działania podjąć, by je podtrzymać i kultywować. Wiele z dawnych opowieści, legend, nigdzie nie powielane, blakną na kartach historii.

Czytaj więcej: *Questing w Wydminach – pt. „Uroki Wydmin” – relacja.*
Bolek
Kategoria:

Wypoczynek dotyczy dzieci rolników do 16 roku życia z województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, których co najmniej jeden z rodziców (bądź prawnych opiekunów) jest ubezpieczony w KRUS lub pobiera rentę bądź emeryturę z KRUS.

Czytaj więcej: Kolonie w Kołobrzegu