Targi Warszawa 2014

Od trzeciego do szóstego kwietnia 2014 roku Gmina Wydminy uczestniczyła w Targach  Sportów Wodnych i Rekreacji „Wiatr i Woda”, które miały miejsce na Stadionie Narodowym w Warszawie. W tym samym czasie (4-6 kwietnia) w  Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie  odbyły się Targi LATO, w których również braliśmy udział. Była to okazja do zaprezentowania walorów gminy, przedstawienia atrakcyjnych ofert wypoczynku dla całej rodziny oraz zaproszenia turystów do odwiedzania naszych stron.

Wśród zwiedzających targi byli żeglarze, osoby spędzające aktywnie czas w kajaku, wędkarze oraz osoby szukające ciszy i spokoju na mazurskich terenach.
Z rozmów ze zwiedzającymi wynika, iż większość odwiedzających stoisko spędzało wielokrotnie wolny czas w regionie Mazur, a nawet w samych Wydminach. Widok folderów o tematyce Wydmin sprawił uśmiech na wielu twarzach wywołany miłymi wspomnieniami z wcześniejszego pobytu w naszym regionie. Natomiast zwiedzający, którzy nie wiedzieli, gdzie znajduje się gmina Wydminy z zaciekawieniem dopytywali się o jej położenie oraz okoliczne atrakcje.  
{gallery}turystyka/targi2014{/gallery}

Przewiń do góry
Skip to content