INFO

Plac Rynek 1/1,
11-510 Wydminy

Bolek
Kategoria:

***Mazurska Fundacja Młodzieży Niepełnosprawnej „Marzenia"* - ma dobrą wiadomość dla mieszkańców naszej gminy, gości, turystów i wszystkich, którzy chcieliby odwiedzić Gminę Wydminy.

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu turystycznego przybywający do nas turyści będą mogli zupełnie za darmo otrzymać tzw. quest, czyli ulotkę z trasą do zwiedzania. Tereny Mazur charakteryzuje bogata tradycja i historia. Prawdziwym wyzwaniem jest decyzja, jakie działania podjąć, by je podtrzymać i kultywować. Wiele z dawnych opowieści, legend, nigdzie nie powielane, blakną na kartach historii.

Czytaj więcej: *Questing w Wydminach – pt. „Uroki Wydmin” – relacja.*
Bolek
Kategoria:

Wypoczynek dotyczy dzieci rolników do 16 roku życia z województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, których co najmniej jeden z rodziców (bądź prawnych opiekunów) jest ubezpieczony w KRUS lub pobiera rentę bądź emeryturę z KRUS.

Czytaj więcej: Kolonie w Kołobrzegu
Kategoria:

Od trzeciego do szóstego kwietnia 2014 roku Gmina Wydminy uczestniczyła w Targach  Sportów Wodnych i Rekreacji „Wiatr i Woda”, które miały miejsce na Stadionie Narodowym w Warszawie. W tym samym czasie (4-6 kwietnia) w  Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie  odbyły się Targi LATO, w których również braliśmy udział. Była to okazja do zaprezentowania walorów gminy, przedstawienia atrakcyjnych ofert wypoczynku dla całej rodziny oraz zaproszenia turystów do odwiedzania naszych stron.

Czytaj więcej: Targi Warszawa 2014