Wojewódzkie Halowe Igrzyska Samorządowe w Olecku o „Puchar Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego”

   W sobotę 2 kwietnia na oleckim obiekcie LEGA odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Samorządowe. To największa impreza Warmińsko – Mazurska w pierwszym półroczu. W wielu dyscyplinach rywalizowały reprezentacje 12 gmin z całego regionu.

   Bardzo dobrze zaprezentował się nasz Wójt Gminy Wydminy Radosław Król, który zajął 2 miejsce w kategorii trójbój dla kierownictwa kadry samorządowej, zabrakło naprawdę niewiele do 1 miejsca, liczymy na to w przyszłym roku.

   Pozostałe dyscypliny były również emocjonujące. W zmaganiach wielobój rodzinny zajęliśmy 2 msc., Sekretarz Alina Romanowicz wraz z mężem Karolem i synem Robertem dzielnie rywalizowali o tą znakomitą lokatę. W dyscyplinie umysłowej jakim jest Brydż Sportowy nasi zawodnicy Robert Wieliczko i Roman Sokalski zajęli 3 pozycję.

   Cała nasza Ekipa Samorządowców z Wydmin zaprezentowała się naprawdę znakomicie i ogólnie zajęliśmy 8 lokatę. Na załączonych zdjęciach widać bojowe nastawienie naszych zawodników. Serdecznie Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział.

   

                                                                              

 

{gallery}olecko{/gallery}

opracował Wojciech Kuriata                                                                                                                                    

Przewiń do góry