Wychowankowie LUKS ZSO Wydminy awansowali do drugiej rundy wojewódzkiej ligi WMZPN w kategorii Orlik E1.

W ostatnią sobotę (17.11.2018), młodzi piłkarze z Wydmin, mieli okazję być gospodarzami pierwszej eliminacji wojewódzkich rozgrywek halowych
w kategorii U-10. Cztery zwycięstwa i jeden remis pozwoliły na zajęcie pierwszego miejsca i uzyskanie prawa gry w rundzie regionalnej, która zostanie rozegrana 1 grudnia br.

 

            Do tegorocznych rozgrywek halowej piłki nożnej, w ramach struktur Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii Orlik E1, zgłosiło się ponad 50 zespołów podzielonych na 10 grup eliminacyjnych. Zmagania rejonowe, w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach zgromadziły sześć zespołów, które rywalizowały w systemie „każdy z każdym”. Drużyna gospodarzy wystawiła do turnieju dwa zespoły, które uzyskały odmienne od siebie rezultaty. Bezkonkurencyjny okazał się zespół LUKS ZSO Wydminy A, który zakończył rozgrywki z bilansem 13 punktów (4 zwycięstwa i 1 remis) pokonując zespoły Rony 03 Ełk, LUKS ZSO Wydminy B oraz remisując mimo sporej przewagi z drużyną Salos Ełk.

Reprezentacje LUKS ZSO Wydminy zagrały w składzie: Jakub Maczyszyn, Dawid Waleriański, Kamil Waleriański, Jan Konopko, Wiktor Ostrowski, Oskar Zań, Szymon Siłkowski, Kacper Kiela, Olaf Samsel, Oliwier Perdion, Krystian Kuźmiński, Włodek Skowron, Olaf Naszkiewicz, Bartosz Rolnik, Kacper Grześkowicz, Filip Dziki, Fabian Opolski, Piotr Pośrednik, Jeremiasz Michałowski i Kacper Szabela.

                                                                                                                      Marek Ostrowski
Fot: Agnieszka Meus – Naszkiewicz, Marek Ostrowski

 

{gallery}2018/sport/34{/gallery}

Przewiń do góry