Wychowankowie Sport z Kulturą ZSO Wydminy zagrają w przyszłorocznych finałach wojewódzkich turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Chłopcy z kategorii U – 8 (2008-2009) i U – 10 (2006-2007) zapewnili sobie awans pod koniec października. Ich starsi koledzy z roczników 2004 i 2005 (U – 12) rozegrali dwie kolejne eliminacje powiatowe 29 października i 5 listopada br. Uczniowski klub Sport z Kulturą ZSO Wydminy „A” pewnie wygrał wszystkie swoje spotkania z zespołami SP nr 3 z Giżycka i SP w Miłkach oraz z kolegami z zespołu „B”, którzy zajęli miejsce na najniższym stopniu podium. Silniejszy zespół z SP w Wydminach uzyskał tym samym awans do finału wojewódzkiego.

W eliminacjach powiatowych, mogliśmy również śledzić występy dziewcząt w najstarszej kategorii wiekowej biorącej udział w szesnastej edycji turnieju. Tutaj bezkonkurencyjne okazały się dziewczęta z SP w Miłkach, które w meczu finałowym zdeklasowały rówieśniczki z SP nr 3 z Giżycka.
Impreza organizowana na obiektach sportowo – rekreacyjnych Gminy Wydminy i Gminy Miłki została wsparta przez Polski Związek Piłki Nożnej i firmę Tymbark oraz Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Gminę Wydminy, które ufundowały wspaniałe statuetki dla wszystkich uczestniczących w eliminacjach powiatowych zespołów.

Reprezentacja LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy A w kategorii U – 12 wystąpiła w składzie: Martin Czarniecki, Karol Fit, Kamil Roman, Patryk Opolski, Kamil Opolski, Krzysztof Zabielski, Krzysztof Kudraj, Dawid Bogdański, Oliwier Milewski, Michał Brodowski i Oskar Pilczuk.

Ewelina i Marek Ostrowscy
Zdjęcia – Ewelina Ostrowska

{gallery}sport/wychowankowie_zagraja{/gallery}

Przewiń do góry