Wydmiński Rodzinny Piknik Piłkarski „Zdrowa Rodzina Wygrywa” 22 – 23 maja 2015

To już czwarta edycja rodzinnego turnieju piłki nożnej organizowanego na wydmińskim Orliku. Impreza w tym roku rozegrana zostanie dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Giżycku oraz miejscowego uczniowskiego klubu Sport z Kulturą. Patronat honorowy po raz kolejny obejmie Zastępca Wójta Gminy Wydminy p. Maria Dolecka. Nowa formuła turnieju, wymaga udziału w imprezie seniorów 50+, których aktywność promowana będzie na równi z integracją rodzinną.

W tym roku organizatorzy, dzięki wsparciu sponsora firmy R – Gol z Ostródy; chcą nagrodzić koszulkami sportowymi trzy najlepsze rodzinne zespoły. Formuła turnieju przewiduje udział rodzin grających w następujących układach:
– dzieci w wieku 5 – 10 lat po 2 zawodników;
– dzieci w wieku 10 – 15 lat po 2 zawodników;
– dorośli w wieku 30+ po 1 zawodniku;
– dorośli w wieku 50+ po 1 zawodniku.

Rozgrywki kierowane są do rodzin z powiatu giżyckiego, które mogą posiłkować się członkami rodziny również spoza tego obszaru. Organizatorzy wymagają zgłoszenia internetowego do rozgrywek na specjalnej karcie zgłoszeniowej (dostępnej na www.lukswydminy.pl link bezpośredni:POBIERZ) na adres e-mailowy: marekostrowski@onet.com.pl lub osobiście do p. Marka Ostrowskiego do dnia 20 maja br. W rozgrywkach nie mogą uczestniczyć zawodnicy uczestniczący w rozgrywkach okręgowych związków piłki nożnej wszystkich szczebli. Liczba miejsc jest ograniczona a o kolejności decyduje kolejność zgłoszeń.

Początek rozgrywek przewidziany jest na 22 maja 2015 od godziny 17.00, kiedy rozegrane zostaną pierwsze mecze eliminacyjne. Na dzień kolejny zapraszamy od godziny 12.00, kiedy rozpoczną się spotkania fazy pucharowej i finałowej.

Przewiń do góry