Wydmiński Rodzinny Piknik Piłkarski

W najbliższą sobotę (21.05.2016) na wydmińskim Orliku zostaną zorganizowane rodzinne rozgrywki piłkarskie pod patronatem Zastępcy Wójta Gminy Wydminy p. Marii Doleckiej. Ta cykliczna impreza w tym roku będzie miała nową formułę, która zapewni ciekawy przebieg.

 

Po cyklu gier i zabaw oraz występów, które od samego rana organizuje miejscowy Gminny Ośrodek Kultury w Wydminach około godziny 14.30 przeniesiemy się na kompleks sportowo – rekreacyjny „Moje Boisko Orlik”. Pierwszą odsłoną tegorocznego pikniku piłkarskiego będą mecze pomiędzy wychowankami uczniowskiego klubu sportowego Sport z Kulturą ZSO Wydminy U – 8 z gośćmi ze szkoły sportowej z Kaliningradu. Około godziny 16.30 rozpoczną się rozgrywki rodzinne, w których zobaczymy zespoły z terenu naszej gminy grające w systemie troje dzieci plus rodzic w roli bramkarza. O godzinie 18.30, planowany jest pierwszy gwizdek, w meczu pomiędzy zespołem juniora miejscowego klubu Mazur i drużyną byłych zawodników reprezentujących barwy LKS-u. Tutaj na boisku, również będziemy mogli obserwować, zmagania rodzinne
w rywalizujących ze sobą zespołach. Organizatorzy przewiduję w tym dniu jednakowe nagrody dla wszystkich uczestników w formie symbolicznych medali.

Serdecznie zapraszamy.

 

 

Marek Ostrowski

Przewiń do góry
Skip to content