Wydminy gospodarzem IV Mistrzostw Małego Ruchu Granicznego w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców

IV Mistrzostwa Małego Ruchu Granicznego odbędą się w Wydminach w dniach 14-15 maja. W turnieju udział weźmie 8 drużyn polskich i 8 rosyjskich. Rozgrywki będą prowadzone oddzielnie dla dziewcząt i chłopców, w kategoriach wiekowych U-12 i U-14.  Inicjatorem i pomysłodawcą turnieju jest Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia. W tym roku współorganizatorami turnieju są Fundacja Dystans, LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wydminach oraz Gmina Wydminy.

„Cieszymy się, że w tym roku możemy być gospodarzem Mistrzostw Małego Ruchu Granicznego w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców. Wcześniejsze turnieje odbywały się w Giżycku, Gdańsku i Olsztynie. To duże wyróżnienie dla Gminy Wydminy. Zapraszamy kibiców na stadion w Wydminach, jestem przekonany, że nie zabraknie na nim sportowych emocji. „- Bartłomiej Osior, dyrektor turnieju. 

Uroczyste otwarcie turnieju odbędzie się w czwartek 14 maja o godzinie 10:00 na stadionie Gminnym w Wydminach. Pierwsze spotkania zaplanowane są na godzinę 10:30.

Przewiń do góry