Dni Rodziny 2016

 Rodzina tu wszystko się zaczyna” – pod takim hasłem odbyły się w sobotę coroczne Wydmińskie Dni Rodziny. Radość i uśmiech na twarzach towarzyszyły uczestnikom weekendowej imprezy.

 

Rodzinne świętowanie rozpoczęto od wczesnych godzin rannych w Gminnym Ośrodku Kultury. Rozstrzygnięto konkurs plastyczny, którego celem było upowszechnianie i promowanie rodziny m.in. poprzez kształtowanie wyobraźni uczniów. Nagrody dla zwycięzców oraz upominki dla wszystkich pozostałych uczestników biorących udział w konkursie wręczyła Pani Maria Dolecka Zastępca Wójta Gminy Wydminy.

 

Następnie na scenę „wkroczyły” Kaczki z nowej paczki, które porywały do tańca uczestników Dni Rodzin. Kaczki organizowały również konkursy dla najmłodszych oraz zapraszały do wspólnego, rodzinnego śpiewania. Po nich na scenie prezentowały się zespoły z Kaliningradu. Utalentowane dzieci przedstawiały przed publicznością swoje umiejętności taneczne oraz gry na instrumentach.

Po części artystycznej, nadszedł czas na rywalizacje sportowe na wydmińskim „Orliku”. Tam zespoły złożone z członków rodzin rozgrywały mecze piłkarskie. Na boisku nie było przegranych. Wszyscy bowiem otrzymali pamiątkowe medale.

 {gallery}dni_gok{/gallery}

 

Przewiń do góry
Skip to content