Informacja o wynikach konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Gminy Wydminy w sprawie powołania Gminnej Rady Seniorów w Wydminach oraz nadania jej Statutu.

W dniach od 18 stycznia do 09 lutego 2024 roku odbyły się konsultacje społeczne do projektu uchwały Rady Gminy Wydminy w sprawie powołania Gminnej Rady Seniorów w Wydminach oraz nadania jej Statutu.

Przedstawiony dokument w sprawie powołania Gminnej Rady Seniorów w Wydminach oraz nadania jej Statutu daje możliwość aktualizacji zapisów uchwały z 2016 roku, dopracowania i uchwalenia jako akt prawa miejscowego.

Projekt dokumentu w wersji elektronicznej dostępny był dla mieszkańców Gminy Wydminy na stronie BIP Wydminy, stronie internetowej www.wydminy.pl oraz w wersji papierowej w kancelarii Urzędu Gminy Wydminy. Dodatkowo, informacje w sprawie konsultacji społecznych można było uzyskać w pok. Nr 4 w urzędzie gminy.

 

W wyniku konsultacji do projektu uchwały w sprawie powołania Gminnej Rady Seniorów w Wydminach oraz nadania jej Statutu nie wpłynęła żadna uwaga.

Przewiń do góry