Już w najbliższy weekend WYDMINY SENIOR CUP

plakat senior cup 2016Zbliżający się weekend zapowiada się interesująco dla seniorów z gminy Wydminy. Z myślą o uczestnikach Wydmińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz pozostałych osobach 60+  zorganizowana zostanie pierwsza edycja WYDMINY SENIOR CUP.

Na zawodników czekają konkurencje, które rozegrane zostaną w formie zabawy oraz integracji pokoleniowej. Seniorzy będą mogli wykazać się umiejętnościami gry w darta, kręgle i bule, pochwalą się celnością w strzałach piłką nożną do bramki oraz rzutami piłką  do koszykówki. Wszystkie konkurencje odbędą się na „Orliku” w Wydminach.

Zachęcamy wydmińskich seniorów do wspólnej zabawy. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zgłosić swoją drużynę składającą się z maksymalnej liczby 5 osób w wieku powyżej 60. roku życia poprzez wypełnienie formularza udostępnionego poniżej i dostarczyć kartę zgłoszeniową do najbliższego czwartku do Gminnego Ośrodka Kultury w Wydminach (liczba zawodników ograniczona). Wszyscy uczestnicy otrzymają medale oraz pamiątkowe koszulki.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem sprawuje Zastępca Wójta Gminy Wydminy Maria Dolecka. Projekt współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Karta zgłoszenia drużyny

Przewiń do góry
Skip to content