Projekt „ Niwelowanie barier w dostępie do leków ”

13.09.2014 w sobotę podczas Dożynek Gminnych w Wydminach – Mazurska Fundacja Młodzieży Niepełnosprawnej „Marzenia” zrealizowała projekt Razem Możemy więcej – „Niwelowanie barier w dostępie do leków”.

 

Możemy w pełni stwierdzić, że wielomiesięczna praca fundacji przyniosła swoisty plon, jakim było pozyskanie funduszy i zakup 110 kart, upoważniających do bezpłatnego nabycia leków, preparatów medycznych, opatrunków dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, seniorów, osób ciężko i przewlekle chorych z terenu Gminy Wydminy. Prezes fundacji z przyjemnością wręczała karty beneficjentom projektu.  Ogromne zadowolenie, radość i uśmiech na twarzach osób potrzebujących świadczyło, że Fundacja „Marzenia” spełniła marzenia.

Dziękujemy wolontariuszom, którzy pomagali w realizacji projektu (Ani, Anicie, Monice, Justynie, Agnieszce, Jackowi) i Spółdzielni Socjalnej” Mixgraf – Studio Reklamy” sponsoring  baneru i plakatów.

Dziękujemy za pyszne krokiety, ciasto, bułeczki i kanapki ze smalczykiem dla wolontariuszy od  sołectwa – Gawliki Wielkie, Szczepanki, Zelki i DPS Wydminy.

Projekt realizowany w partnerstwie z Fundacją „ Dbam O Zdrowie”, współfinansowany przez Urząd Gminy Wydminy i Urząd Marszałkowski woj. Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Prezes Fundacji
Ludwika Kropiewnicka

{gallery}projekty/niwelowanie_barier_lek{/gallery}

Przewiń do góry