Statuetka Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości trafiła do Urzędu Gminy w Wydminach

XV edycja konkursu na Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości  odbyła się 10 czerwca b.r. w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii w Olsztynie. Statuetki i wyróżnienia otrzymały organizacje produkcyjne i usługowe, organizacje publiczne oraz organizacje edukacyjne.
Statuetkę Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości za Doskonałość Zarządzania otrzymali:

w kategorii organizacje publiczne – Urząd Gminy w Wydminach, w kategorii organizacje edukacyjne – Zespół Szkół nr 6 im. Macieja Rataja w Ełku i Przedszkole Miejskie „Bajka” w Ełku. W kategorii organizacje produkcyjne i usługowe nie przyznano statuetki, przyznano natomiast wyróżnienie I stopnia dla Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Olsztyńscy Ortopedzi Sp. z o.o. w Olsztynie.
Konkurencja była duża, bo do tegorocznej edycji konkursu zgłosiły się 34 organizacje, samooceny złożyło – 18, a 16 z nich zostało laureatami.
Od gospodarza uroczystości marszałka województwa warmińsko-mazurskiego Gustawa Marka Brzezina statuetkę odebrał wójt Gminy Wydminy Radosław Król.

Z terenu gminy Wydminy doceniono również: „Placówkę” Agata Rudnicka oraz Folwark Łękuk Ośrodek Aktywnej Rekreacji.

Gala Jakości była okazją do wręczenia nagród na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur. Nominację w kategorii Najlepsza usługa gastronomiczna Warmii i Mazur otrzymała „Placówka” Agata Rudnicka.
W olsztyńskiej filharmonii podczas gali przyznano również nagrody za konkurs Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBOS 2015. Nagrodę główną w kategorii Mały Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie otrzymał Folwark Łękuk Ośrodek Aktywnej Rekreacji.

{gallery}projekty/wmnj_2015{/gallery}

Przewiń do góry