Trening z zawodnikami PlusLigi w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach

W dniu 22 kwietnia br., hala sportowa Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach gościła wyjątkowych zawodników – członków drużyny Indykpol AZS Olsztyn, którzy przeprowadzili trening w ramach Programu Partnerskiego.

Wśród przybyłych gości z Olsztyna znaleźli się m.in. Dawid Siwczyk, Jakub Ciunajtis oraz Szymon Patecki, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi talentami z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Promień”. Dla młodych adeptów siatkówki był to wyjątkowy dzień, gdyż mieli okazję trenować pod okiem profesjonalistów z PlusLigi.

Trening nie tylko dostarczył młodym siatkarzom cennych wskazówek technicznych i taktycznych, ale także był niezapomnianym przeżyciem. Po zakończonych zajęciach wszyscy uczestnicy spotkania mieli możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia oraz uzyskania autografów od swoich ulubionych zawodników.

Wydarzenie to nie tylko wzbogaciło sportowe doświadczenie uczestników, ale także stanowiło inspirującą okazję do nawiązania kontaktów i wymiany pasji sportowej między zawodnikami oraz fanami siatkówki.

Przewiń do góry