Wiosenny Turniej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców w Wydminach

Po ostatnim turnieju serii Kinder + Sport przyszedł czas 12.05.2018 r. na Wiosenny Turniej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców w Wydminach. Wśród uczestników biorących udział znalazły się drużyny z Wilkowa, Ełku, Olecka i Kętrzyna.

Nasi chłopcy niestety nie mieli rywali w swojej kategorii, ale trenerzy zgodzili się by zagrali z dziewczętami. Swój debiut w rozgrywkach przeżyła Michelle Novvicki i Karolina Kogut. Nie zniechęciło to jednak naszych reprezentantek do gry i pokazały swój spryt. Całej imprezie towarzyszyła radosna atmosfera, zdrowa rywalizacja i dobra zabawa. Zespoły miały szansę sprawdzenia swoich umiejętności przed zbliżającym się wielkimi krokami finałem wojewódzkim Kinder + Sport. Spośród 15-tu drużyn rozlosowano 5 grup, w których rozpoczęły się rywalizacje. System gry był tak dopasowany, aby dzieci rozegrały jak najwięcej spotkań pomiędzy sobą. Po dwóch rundach grupowych nasi siatkarze pokazując świetną siatkówkę zajęli bardzo wysokie pozycje, a klasyfikacja końcowa Wydminian wyglądała następująco:

UKS „Promień” Wydminy 1 – 1 miejsce

UKS „Promień” Wydminy 2 – 4 miejsce

UKS „Promień” Wydminy 4- chłopcy – 9 miejsce

UKS „Promień” Wydminy 3 – 14 miejsce

 

Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal udziału w imprezie, a 3 najlepsze zespoły oprócz medali puchary. Trzymamy teraz kciuki za finalistów wojewódzkich Kinderków.
Wszystkie nagrody zostały zakupione ze środków budżetu Gminy.
A oto lista naszych wydmińskich siatkarzy: Michalina Dziki, Dagmara Niewiarowska, Amelia Kurzyna, Karolina Własiuk, Michelle Novvicki, Karolina Kogut, Piotr Binik, Szymon Iwaszko.
Trenerem jest Kamila Pałamasz.

{gallery}2018/sport/14{/gallery}

Przewiń do góry
Skip to content