Z WIZYTĄ W TARTAKU

DSC 5484Tak niedawno świętowaliśmy otwarcie Naszego „Ogniska”, a tu znów kolejny powód do dumy. Dzisiaj 27 września 2016 roku, mieliśmy okazję pogłębić swoją wiedzę z zakresu ekonomii. Wybraliśmy się do tartaku. Pewnie każdy z nas łatwo stwierdzi, że prowadzenie tartaku to „bułka z masłem”. Jednak nie wszystko „złoto co się świeci”.

 

            Zapoznaliśmy się z  działalnością tartaku  oraz stanowiskami pracy. Teraz już  wiemy, że wbrew pozorom tartak nie zajmuje się tylko produkcją drewna do kominków. Pracuje tam sztab ludzi odpowiedzialnych za wszelkiego rodzaju produkcję, m.in. drewnianych konstrukcji, płotów, łat do pokrycia dachowego, a nawet ściółki dla naszych ulubieńców np. chomików.

            Olbrzymie doświadczenie i wciąż nowe inwestycje  pozwalają  na  realizację praktycznie wszystkich zleceń.  Mogliśmy się o tym przekonać  odwiedzając poszczególne działy i wnikliwe obserwując automatyczne linie produkcyjne. Po naszej wizycie wspólnie mogliśmy rozkoszować się zapachem drzewa oraz świeżo upieczonych kiełbasek w parku koło tartaku:).

            Korzystając z okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować właścicielom, a także pracownikom za życzliwe przyjęcie i jednocześnie życzymy sukcesów w prowadzeniu firmy.

 {gallery}Tamara{/gallery}

Przewiń do góry
Skip to content