ZŁOTO NA ZAKOŃCZENIE ROZGRYWEK W 2020 ROK

 

Komplet zwycięstw zanotowali wychowankowie LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy w turnieju piłki nożnej U11 O Puchar Łukasz Brozia.

 

 

To co nie udało się dwa tygodnie temu, podczas turnieju rozgrywanego w hotelu Niegocin w Wilkasach, młodzi piłkarze z gminy Wydminy zrekompensowali sobie ostatniej soboty (19.12.2020) w corocznym turnieju wojewódzkim, który organizowany jest przez giżyckie Mamry. Oprócz Łukasza Brozia, który miał swój epizod w reprezentacji Polski, a obecnie po przejściu z Legii Warszawa gra w Śląsku Wrocław, popisom naszych piłkarzy przyglądał się selekcjoner kadry wojewódzkiej Michał Trzeciakiewicz, który na co dzień pracuje dla federacji piłkarskiej w naszym kraju w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów PZPN.

Wychowankowie LUKS ZSO Wydminy rozkręcali się ze spotkania na spotkanie pokonując kolegów z MAP Mazuria Giżycko, Huragan Pisz, Junior Ełk i Mamry Giżycko z bilansem 17:2. Bardzo dobra postawa wszystkich zawodników zaowocowała kompletem punktów, złotym medalem i statuetką Króla Strzelców.

Kolejny sprawdzian odbędzie się w najbliższy wtorek 22 grudnia, na stadionie MOSiR w Kętrzynie, w którym zmierzymy się z miejscową Granicą Kętrzyn. Po świętach mamy nadzieję wrócić do zajęć, co będzie możliwe dzięki udziałowi w Programie Certyfikacji PZPN.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Państwu dużo zdrowia i nadziei na poprawę sytuacji w życiu codziennym.

Marek Ostrowski

Fot. Arch. LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy

Przewiń do góry