ZSO w Wydminach laureatem konkursu Winiary „Żyj smacznie i zdrowo”

Grupa „Szkolny klub bezpieczeństwa” pod opieką Pani Elżbiety Januszkiewicz zdobyła nagrodę główną w 7. edycji programu edukacyjnego „Żyj smacznie i zdrowo”.

W ramach nagrody głównej szkoła otrzymała – kącik wypoczynkowy o wartości 15 000 złotych, w skład którego wchodzą między innymi pufy wypoczynkowe, gry planszowe oraz stół do gry w piłkarzyki. Dodatkową atrakcją dla wygranych była wizyta w szkole znanego youtubera Sheo! Szkoła dostała również laptopa i zestaw koszulek zaprojektowanych przez Sheo dla całej zwycięskiej grupy. 

 

„Żyj smacznie i zdrowo” jest programem edukacyjnym marki WINIARY. Już od 7 lat nauczyciele szkół gimnazjalnych angażują się we wspieranie projektu oraz przekazują uczniom niezbędną wiedzę  w zakresie zdrowego odżywiania, dobrych nawyków żywieniowych, aktywności fizycznej oraz niemarnowania jedzenia. W tym roku wyedukowanych zostało ponad 174 252 uczniów z 3040 szkół w całej Polsce! Przeprowadzonych zostało ponad 2000 Wydarzeń Społecznych, w których wzięło udział aż 46.767 osób!

Cieszymy się, że idea zdrowego trybu życia dociera do tak licznego grona odbiorców!

{gallery}2017/szkola/04{/gallery}

Przewiń do góry
Skip to content