Dzieci i młodzież Gminy Wydminy na meczu Plus Ligi!

W miniony wtorek, 5 marca 2024 roku, nasza gmina miała niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w wielkim wydarzeniu sportowym! Dzieci i młodzież z naszej gminy, w tym zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Promień” wzięli udział w meczu Plus Ligi, który odbył się w nowej Hali Urania w Olsztynie.

Mieliśmy przyjemność kibicować zawodnikom z Indykpol AZS Olsztyn, którzy zmierzyli się z drużyną Enea Czarni Radom. To było prawdziwe widowisko! Atmosfera była niesamowita, a nasza młodzież czuła się jak na wielkim turnieju!

Przed meczem, w imieniu Wójta Gminy Wydminy Andrzeja Cieśluka, Skarbnik Elżbieta Sosnowska odebrała koszulkę Indykpol AZS Olsztyn z logo naszej gminy na pamiątkę, a po meczu, najlepszy zawodnik – Joshua Tuaniga z drużyny Indykpol AZS Olsztyn, odebrał statuetkę MVP z jej rąk.

Wynik meczu? 3:1 dla Indykpol AZS Olsztyn! Ale to nie tylko wynik meczu liczył się najbardziej. Nasze dzieci miały okazję spotkać się z prawdziwymi mistrzami sportu, takimi jak Paweł Zagumny, mistrz świata i mistrz Europy czy Nikola Grbiċ, trener reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn! To było niezapomniane przeżycie, które na długo pozostanie w naszej pamięci.

Przewiń do góry
Skip to content