Finałowa rozgrywka R – Gol Wydminy Cup 2016 ligi futsal dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Wydminy

Od wczesnych godzin porannych, najmłodsi adepci piłki nożnej mieli możliwość prezentowania swoich umiejętności przed licznie zgromadzoną publicznością w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach. Po zakończonych meczach turniejowych najmłodsi wychowankowie Sport z Kulturą dodatkowo spotkali się na meczach sparingowych z rówieśnikami z MUKS Gol Giżycko i ełckiego mazurskiego klubu sportowego.

 

Finałowe rozgrywki rozpoczęły się od zmagań o miejsca 3 i 5 w kategoriach U-12 i U-15. Późniejsze mecze to występy najmłodszych uczestników ligi w kategorii U-9 i U-6, w których organizatorzy nie przewidywali klasyfikacji końcowej a mecze finałowe miały typowy charakter pokazowy. Tutaj główną rolę odgrywała dobra zabawa oraz integracja rodzinna. Końcową fazę tej części dnia stanowiły mecze finałowe w starszych kategoriach wiekowych, które zostały wygrane przez zespół Hyper FC w kategorii U-12 i Bożenka Team w U-15.

Po zakończeniu rozgrywek ligowych i ceremonii wręczenia nagród odbyły się mecze sparingowe. Od godziny 15.00 na parkiecie wydmińskiej hali sportowej mogliśmy oglądać poczynania sześciolatków i siedmiolatków z Wydmin i Giżycka. Dwie godziny później swoja pasję do futbolu prezentowali ich starsi koledzy, którzy rozegrali spotkania z rówieśnikami z MKS Ełk.

LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy

Przewiń do góry