Kinder + Sport 1-2.04.2023

1 i 2 kwietnia wydmińscy siatkarze rywalizowali na kolejnym turnieju Kinder + Sport. Pierwszego dnia w Olecku grały dziewczęta. W grupach  wydminianki rozegrały po 4-5 spotkań, każde miało inny charakter.  Widoczne były wzloty i upadki, lecz każda drużyna dawała z siebie maxa. Spośród naszych zawodniczek tylko jedna drużyna wyszła z grupy i walczyła w 1/8 finału. Niestety tu dziewczęta przegrały mecz i odpadły z dalszej gry. Chłopcy natomiast drugiego dnia rywalizowali w Ełku. W fazie grupowej, podobnie jak dziewczęta, starali się podczas każdego meczu walczyć do samego końca. Jednak rywale okazali się mocniejsi i zabrakło zwycięstw by z klasyfikacji przejść do dalszych rozgrywek.

Mimo to wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników za ogrom włożonego wysiłku i hektolitrów potu zostawionych na parkietach boisk podczas serii turniejów. Młodzi siatkarze wzbogacili się o nowe umiejętności i znajomości.

Nasi reprezentanci: Julia Dąbrowska, Zosia Badowska, Natalka Własiuk,  Zuzia Jerzykowska,  Ola Malinowska, Maja Czobot, Maja Kordowska, Martyna Naumowicz,  Izabela Czeszkiewicz, Lena Danilewicz, Nadia Piaskowska, Witek Zubowicz, Olek Kurzyna, Szymon Wojciechowski, Marcel Polak, Janek Lipowczan.

Trenerzy: Kamila Pałamasz i Jarosław Binik

Przewiń do góry