Piłkarski Weekend w Wydminach.Panowie zagrają w nocy.

I WielkaNocny Turniej Piłki Nożnej Mężczyzn i Finał Mistrzostw Województwa WMZLZS w Halowej Piłce Nożnej Kobiet. Te dwa wydarzenia będą ozdobą najbliższego weekendu w Gminie Wydminy. Celem turnieju mężczyzn będzie przede wszystkim sportowa integracja i promocja boiska Orlik w Gawlikach Wielkich. Panie nie będą miały tak łatwo. Stawką ich turnieju będzie tytuł Mistrzyń Województwa.

 

I WielkaNocny Turniej Piłki Nożnej Mężczyzn odbędzie się 27 marca na boisku Orlik w Gawlikach Wielkich. Nocna formuła turnieju ma zachęcić uczestników do aktywnego spędzania wieczorów weekendowych. W rozgrywkach udział weźmie sześć drużyn z terenu Gminy Wydminy. Zespoły wystąpią w składach 8-osobowych ( 6 + 2 rezerwowych). Zapisy pod numerem telefonu 880 952 826. Decyduje kolejność zgłoszeń. Początek rozgrywek o godzinie 19:00. Żony i dziewczyny piłkarzy w tym czasie wezmą udział w bezpłatnych zajęciach fitness, które rozpoczną się o godzinie 20:00 na boisku bocznym. 

Nie od dziś wiadomo, że w Gminie Wydminy nie tylko panowie grają w piłkę. W niedzielę 29 marca Futbolistki ZSO Wydminy rozpoczną swoje zmagania w Finale Wojewódzkim WMZLZS w Halowej Piłce Nożnej Kobiet. Młode zawodniczki z Wydmin w roku 2014 były drugie. Tym razem ich rywalkami będą: Orlik Burkat, Warmia Biskupiec, Janowiec Kościelny, LZS Durąg z Gminy Ostróda i LZS Prątnica z Gminy Lubawa. Początek zmagań o godzinie 11:00 w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach. 

Zapowiadają się wielkie, piłkarskie emocje. Honorowy Patronat nad Piłkarskim Weekendem w Gminie Wydminy objął Wójt Gminy Wydminy Radosław Król.

Przewiń do góry
Skip to content