Telefony w UG Wydminy i pozostałych instytucjach

SIEDZIBY REFERATÓW URZĘDU GMINY I JEDNOSTEK PODLEGŁYCH
 
TELEFON 87 421 00 19 lub 87 421 00 83 (fax. wewn. 201)

Stanowisko Osoba Nr pokoju
(wejście od ulicy Składowej)
Numer wewnętrzny
telefonu
Wójt Radosław Król
wojt@ug-wydminy.pl
1 204
Zastępca Wójta Maria Dolecka
vce.wojt@ug-wydminy.pl
1
Sekretarz Alina Romanowicz
sekretarz@ug-wydminy.pl
1
Urząd Stanu Cywilnego

  • ewidencja ludności
    – rejestr wyborców
Jolanta Wilczewska
j.wilczewska@ug-wydminy.pl
2 110
kom. 504-206-990
  • Dowody osobiste
  • Organizacje pozarządowe
Małgorzata Zabawska
m.zabawska@ug-wydminy.pl
3 111
  • Obsługa projektów pozyskiwanych ze środków zewnętrznych
  • Zamówienia publiczne
Martyna Choroszewska
m.choroszewska@ug-wydminy.pl
3 111
  • Obsługa rady gminy
  • Promocja gminy
Olga Monkiewicz
o.monkiewicz@ug-wydminy.pl
4 115
  • Działalność gospodarcza
  • Kadry
  • Wydawanie pozwoleń na alkohol,
Henryka Lenkiewicz
h.lenkiewicz@ug-wydminy.pl
4 113
Przewodnicząca Rady Gminy Grażyna Plato 5 114
Kasa gminna (w. z.) Olga Monkiewicz
kasa@ug-wydminy.pl
6 115
    Weście do GOK   
Gospodarka mieniem komunalnym Katarzyna Eustachiewicz
k.eustachiewicz@ug-wydminy.pl
I piętro
pokój nr 8
przy bibliotece
214
Ochrona środowiska Jolanta Bazylak
j.bazylak@ug-wydminy.pl
Inwestycje Agata Najman
a.najman@ug-wydminy.pl
  • Zagospodarowanie przestrzenne
  • Informatyk
Bolesław Idek
b.idek@ug-wydminy.pl
  • Drogi gminne
  • Przewóz osób
Wiesław Grześkowicz
wgrzeskowicz@ug-wydminy.pl
Skarbnik Krystyna Truchan
skarbnik@ug-wydminy.pl
„Sala Tęczowa” 213
Wymiar podatków Marzena Romanowska
m.romanowska@ug-wydminy.pl
Księgowanie i egzekucja Anna Smykowska
a.smykowska@ug-wydminy.pl
Księgowość i płace Ewa Zajączkowska
e.zajaczkowska@ug-wydminy.pl
Jadwiga Beresztan
j.beresztan@ug-wydminy.pl
Pozostałe instytucje
Biuro Obsługi Szkół Wydminy  (Budynek GOK pokó nr 8 przy bibliotece) (87) 421-00-83 w. 212
Gminna Biblioteka Publiczna Wydminy (87) 421-04-23
Gminny Ośrodek Kultury Wydminy (87) 421-01-42
Gminny Osrodek Pomocy Społecznej Wydminy (87) 421-01-15
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Zieleni Wydminy (87) 421-00-78
Szkoła Podstawowa Talki (87) 421-06-04
Szkoła Podstawowa Zelki (87) 421-07-08
Zespół Szkół Gawliki Wielkie (87) 421-20-58
Zespół Szkół Ogólnokształcących Wydminy (87) 421-00-28
 

 

Przewiń do góry