Turniej halowej piłki nożnej dzieci z roczników 2007 i młodszych – Giżycko, 28.02.2015

Młodzi piłkarze Sport z Kulturą ZSO Wydminy rozegrali w Giżycku turniej ze swoimi rówieśnikami. Dwie wygrane, dwa remisy i porażka to dorobek chłopców z Wydmin. Świetna organizacja sprawiła wiele radości młodym sportowcom, ich rodzicom i licznie zgromadzonym kibicom.

 

Mimo braków kadrowych i zgłoszenia do rozgrywek młodszych zawodników, dzieci uczęszczające do wydmińskiej akademii, dzielnie radziły sobie w zorganizowanym przez MUKS Gol Giżycko turnieju U – 8. Cała impreza przebiegała w radosnej atmosferze, gdzie dominowała wspaniała zabawa oraz burza braw po zagraniach najmłodszych adeptów piłki nożnej w regionie. W imprezie wystąpiło 6 zespołów reprezentujących Mazurską Akademię Piłkarską i MUKS Gol z Giżycka, Mrągowia Mrągowo, KS Pomarańcze Korsze i LUKS Sport z Kultura z Wydmin.

Organizatorzy, nagrodzili wszystkich uczestników pamiątkowymi medalami i dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi dla wyróżniających się zawodników w każdej ekipie. W zespole LUKS-u wyróżnienie otrzymał Dominik Romanowski (2007) oraz najmłodszy uczestnik zawodów Filip Dziki (2010). Pozostali reprezentanci to: Krystian Kuźmiński, Szymon Opolski, Dawid Waleriański, Bartosz Rolnik, Wiktor Ostrowski i Piotr Pośrednik.

{gallery}sport/pilka_gizycko_luty{/gallery}

Przewiń do góry